FNL 2021-2022 full schedule of games for the season

Football National League
2021-2022

Football National League: Match Schedule

Round 14
29.09. 09:00
SKA-Khabarovsk
FC Volgar
29.09. 11:00
Olimp Dolgoprudny
Metalurg Lypetsk
29.09. 12:00
Spartak Moscow II
Tom Tomsk
29.09. 13:00
FC Krasnodar II
FC Rotor Volgograd
CAN
Spartak Moscow II
Chayka
29.09. 14:00
PFC Kuban
FC Orenburg
29.09. 15:00
FC Alania Vladikavkaz
Fakel
29.09. 15:00
Tekstilshchik
Baltika
29.09. 15:00
Akron Togliatti
FC Yenisey Krasnoyarsk
29.09. 15:30
Veles Moscow
KamAZ
29.09. 16:00
Torpedo Moscow
Neftekhimik
Round 15
03.10. 14:00
FC Volgar
Veles Moscow
03.10. 14:00
Metalurg Lypetsk
SKA-Khabarovsk
03.10. 14:00
Baltika
Olimp Dolgoprudny
03.10. 14:00
Fakel
Tekstilshchik
CAN
Chayka
FC Alania Vladikavkaz
03.10. 14:00
FC Orenburg
Spartak Moscow II
03.10. 14:00
Neftekhimik
FC Yenisey Krasnoyarsk
03.10. 14:00
FC Rotor Volgograd
Torpedo Moscow
03.10. 14:00
Akron Togliatti
PFC Kuban
03.10. 14:00
KamAZ
FC Krasnodar II
03.10. 14:00
Tom Tomsk
FC Alania Vladikavkaz
Round 16
09.10. 14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Rotor Volgograd
09.10. 14:00
Spartak Moscow II
Akron Togliatti
09.10. 14:00
FC Alania Vladikavkaz
FC Orenburg
CAN
Tekstilshchik
Chayka
09.10. 14:00
Olimp Dolgoprudny
Fakel
09.10. 14:00
SKA-Khabarovsk
Baltika
09.10. 14:00
FC Volgar
Metalurg Lypetsk
09.10. 14:00
Veles Moscow
FC Krasnodar II
09.10. 14:00
PFC Kuban
Neftekhimik
09.10. 14:00
Torpedo Moscow
KamAZ
09.10. 14:00
Tekstilshchik
Tom Tomsk
Round 17
13.10. 14:00
Metalurg Lypetsk
Veles Moscow
13.10. 14:00
Baltika
FC Volgar
13.10. 14:00
Fakel
SKA-Khabarovsk
CAN
Chayka
Olimp Dolgoprudny
13.10. 14:00
FC Orenburg
Tekstilshchik
13.10. 14:00
Akron Togliatti
FC Alania Vladikavkaz
13.10. 14:00
Neftekhimik
Spartak Moscow II
13.10. 14:00
FC Krasnodar II
Torpedo Moscow
13.10. 14:00
FC Rotor Volgograd
PFC Kuban
13.10. 14:00
KamAZ
FC Yenisey Krasnoyarsk
13.10. 14:00
Tom Tomsk
Olimp Dolgoprudny
Round 18
17.10. 14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Krasnodar II
17.10. 14:00
Spartak Moscow II
FC Rotor Volgograd
17.10. 14:00
FC Alania Vladikavkaz
Neftekhimik
17.10. 14:00
Tekstilshchik
Akron Togliatti
17.10. 14:00
Olimp Dolgoprudny
FC Orenburg
CAN
SKA-Khabarovsk
Chayka
17.10. 14:00
FC Volgar
Fakel
17.10. 14:00
Metalurg Lypetsk
Baltika
17.10. 14:00
Veles Moscow
Torpedo Moscow
17.10. 14:00
PFC Kuban
KamAZ
17.10. 14:00
SKA-Khabarovsk
Tom Tomsk
Round 19
23.10. 14:00
Baltika
Veles Moscow
23.10. 14:00
Fakel
Metalurg Lypetsk
CAN
Chayka
FC Volgar
23.10. 14:00
FC Orenburg
SKA-Khabarovsk
23.10. 14:00
Akron Togliatti
Olimp Dolgoprudny
23.10. 14:00
Neftekhimik
Tekstilshchik
23.10. 14:00
FC Rotor Volgograd
FC Alania Vladikavkaz
23.10. 14:00
Torpedo Moscow
FC Yenisey Krasnoyarsk
23.10. 14:00
KamAZ
Spartak Moscow II
23.10. 14:00
FC Krasnodar II
PFC Kuban
23.10. 14:00
Tom Tomsk
FC Volgar