FNL 2021-2022 last games results, match statistics

Football National League
2021-2022

Football National League: Latest scores

Round 11
15.09. 17:00
Baltika
0
0
PFC Kuban
15.09. 16:00
Olimp Dolgoprudny
0
2
Veles Moscow
15.09. 16:00
Fakel
3
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
15.09. 16:00
Tom Tomsk
3
3
Torpedo Moscow
15.09. 15:00
Tekstilshchik
0
3
SKA-Khabarovsk
15.09. 15:00
FC Volgar
1
1
FC Alania Vladikavkaz
15.09. 15:00
Metalurg Lypetsk
0
2
Spartak Moscow II
15.09. 15:00
Neftekhimik
1
3
FC Rotor Volgograd
15.09. 15:00
Akron Togliatti
0
0
KamAZ
CAN
Chayka
Torpedo Moscow
15.09. 14:00
FC Orenburg
2
0
FC Krasnodar II
Round 10
11.09. 15:00
FC Alania Vladikavkaz
3
1
SKA-Khabarovsk
11.09. 15:00
PFC Kuban
0
3
Metalurg Lypetsk
11.09. 15:00
FC Krasnodar II
2
1
Tom Tomsk
CAN
FC Krasnodar II
Chayka
11.09. 14:00
Torpedo Moscow
2
2
Fakel
11.09. 13:30
KamAZ
0
4
FC Orenburg
11.09. 13:00
Tekstilshchik
3
1
Olimp Dolgoprudny
11.09. 13:00
FC Rotor Volgograd
1
2
Akron Togliatti
11.09. 11:00
Spartak Moscow II
1
0
FC Volgar
11.09. 11:00
Veles Moscow
1
2
Neftekhimik
10.09. 12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
0
Baltika
Round 9
05.09. 16:00
Baltika
1
1
Torpedo Moscow
05.09. 15:00
Fakel
0
0
FC Krasnodar II
05.09. 15:00
Akron Togliatti
1
3
Neftekhimik
05.09. 15:00
FC Volgar
0
2
PFC Kuban
05.09. 15:00
KamAZ
2
1
Tom Tomsk
05.09. 14:00
Olimp Dolgoprudny
1
1
FC Alania Vladikavkaz
05.09. 14:00
Metalurg Lypetsk
0
2
FC Yenisey Krasnoyarsk
05.09. 14:00
FC Orenburg
0
3
FC Rotor Volgograd
CAN
KamAZ
Chayka
05.09. 13:00
Tekstilshchik
2
0
Veles Moscow
05.09. 05:00
SKA-Khabarovsk
0
1
Spartak Moscow II
Round 8
29.08. 16:00
FC Alania Vladikavkaz
4
0
Tekstilshchik
29.08. 16:00
Baltika
2
1
FC Krasnodar II
29.08. 16:00
Veles Moscow
1
1
Akron Togliatti
CAN
Chayka
FC Rotor Volgograd
29.08. 14:00
FC Orenburg
1
0
Neftekhimik
29.08. 14:00
Torpedo Moscow
7
1
Metalurg Lypetsk
29.08. 14:00
KamAZ
2
1
Fakel
29.08. 10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
2
2
FC Volgar
29.08. 10:00
Tom Tomsk
1
1
FC Rotor Volgograd
29.08. 05:00
SKA-Khabarovsk
1
0
PFC Kuban
28.08. 14:00
Spartak Moscow II
0
2
Olimp Dolgoprudny
Round 7
21.08. 15:00
FC Volgar
0
1
Torpedo Moscow
21.08. 15:00
Fakel
1
0
FC Rotor Volgograd
21.08. 15:00
Olimp Dolgoprudny
1
0
PFC Kuban
21.08. 14:00
Metalurg Lypetsk
1
2
FC Krasnodar II
21.08. 14:00
FC Orenburg
1
0
Akron Togliatti
CAN
Neftekhimik
Chayka
21.08. 14:00
Veles Moscow
2
2
FC Alania Vladikavkaz
21.08. 14:00
KamAZ
0
1
Baltika
21.08. 13:00
Neftekhimik
0
1
Tom Tomsk
21.08. 05:00
SKA-Khabarovsk
4
3
FC Yenisey Krasnoyarsk
20.08. 13:00
Tekstilshchik
1
2
Spartak Moscow II
Round 6
15.08. 15:00
Spartak Moscow II
3
2
FC Alania Vladikavkaz
15.08. 10:00
Tom Tomsk
2
1
Akron Togliatti
14.08. 16:00
FC Rotor Volgograd
1
1
Baltika
14.08. 16:00
PFC Kuban
1
0
Tekstilshchik
14.08. 15:00
Neftekhimik
3
0
Fakel
14.08. 15:00
FC Krasnodar II
1
0
FC Volgar
14.08. 14:00
FC Orenburg
2
1
Veles Moscow
CAN
Akron Togliatti
Chayka
14.08. 14:00
KamAZ
3
0
Metalurg Lypetsk
14.08. 10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
0
Olimp Dolgoprudny
14.08. 03:00
SKA-Khabarovsk
0
1
Torpedo Moscow
Round 5
08.08. 14:00
Spartak Moscow II
0
2
Veles Moscow
08.08. 14:00
Tekstilshchik
0
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
08.08. 14:00
SKA-Khabarovsk
1
0
FC Krasnodar II
08.08. 14:00
Metalurg Lypetsk
0
1
FC Rotor Volgograd
08.08. 14:00
Baltika
0
0
Neftekhimik
08.08. 14:00
Fakel
1
0
Akron Togliatti
CAN
Chayka
FC Orenburg
08.08. 14:00
FC Alania Vladikavkaz
3
2
PFC Kuban
08.08. 14:00
FC Volgar
0
1
KamAZ
08.08. 14:00
Tom Tomsk
1
2
FC Orenburg
07.08. 14:00
Olimp Dolgoprudny
1
0
Torpedo Moscow
Round 4
31.07. 14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
0
3
FC Alania Vladikavkaz
31.07. 14:00
FC Orenburg
0
2
Fakel
31.07. 14:00
Akron Togliatti
0
0
Baltika
31.07. 14:00
Neftekhimik
5
0
Metalurg Lypetsk
31.07. 14:00
FC Rotor Volgograd
1
1
FC Volgar
31.07. 14:00
FC Krasnodar II
2
0
Olimp Dolgoprudny
31.07. 14:00
Torpedo Moscow
0
0
Tekstilshchik
CAN
Veles Moscow
Chayka
31.07. 14:00
PFC Kuban
1
2
Spartak Moscow II
31.07. 14:00
KamAZ
1
2
SKA-Khabarovsk
31.07. 14:00
Veles Moscow
1
0
Tom Tomsk
Round 3
25.07. 14:00
Metalurg Lypetsk
2
2
Akron Togliatti
25.07. 14:00
PFC Kuban
0
2
Veles Moscow
24.07. 17:00
Baltika
1
1
FC Orenburg
24.07. 15:00
Spartak Moscow II
2
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
24.07. 15:00
FC Volgar
1
0
Neftekhimik
CAN
Fakel
Chayka
24.07. 14:00
FC Rotor Volgograd
0
0
SKA-Khabarovsk
24.07. 14:00
FC Krasnodar II
1
1
Tekstilshchik
24.07. 14:00
Torpedo Moscow
3
1
FC Alania Vladikavkaz
24.07. 14:00
Fakel
2
0
Tom Tomsk
23.07. 14:00
Olimp Dolgoprudny
1
1
KamAZ
Round 2
17.07. 16:00
Fakel
1
0
Veles Moscow
CAN
Chayka
Baltika
17.07. 16:00
FC Rotor Volgograd
1
1
Olimp Dolgoprudny
17.07. 16:00
FC Krasnodar II
1
3
FC Alania Vladikavkaz
17.07. 16:00
Torpedo Moscow
5
0
Spartak Moscow II
17.07. 14:00
FC Orenburg
4
0
Metalurg Lypetsk
17.07. 14:00
KamAZ
1
0
Tekstilshchik
17.07. 13:00
Akron Togliatti
1
0
FC Volgar
17.07. 13:00
Neftekhimik
0
0
SKA-Khabarovsk
17.07. 11:00
Tom Tomsk
1
0
Baltika
17.07. 10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
2
2
PFC Kuban
Round 1
11.07. 15:00
Metalurg Lypetsk
3
2
Tom Tomsk
CAN
Metalurg Lypetsk
Chayka
10.07. 16:00
FC Rotor Volgograd
0
0
Tekstilshchik
10.07. 15:30
Veles Moscow
1
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
10.07. 15:00
Spartak Moscow II
0
0
FC Krasnodar II
10.07. 15:00
Fakel
3
3
Baltika
10.07. 15:00
Neftekhimik
1
0
Olimp Dolgoprudny
10.07. 14:30
PFC Kuban
1
2
Torpedo Moscow
10.07. 14:00
FC Orenburg
4
0
FC Volgar
10.07. 14:00
KamAZ
1
1
FC Alania Vladikavkaz
10.07. 13:00
Akron Togliatti
1
2
SKA-Khabarovsk